Regidories A - J

Activitat Física i Esports

Regidors: Anna Rotllant Caralt i Àngel Cabrero Méndez
Adreça: Major, 2
Telèfon i Fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
arotllant@ajarbucies.cat
acabrero@ajarbucies.cat

Atenció i Serveis a les Persones

Regidora: Jaume Salmeron
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic: jsalmeron@ajarbucies.cat

Comerç

Regidor: Pere Garriga Solà
Adreça:Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
pgarriga@ajarbucies.cat


Comunicació

Regidor: Pere Garriga Solà
Adreça:Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
pgarriga@ajarbucies.cat


Cooperació

Regidora: Jaume Salmeron
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic: jsalmeron@ajarbucies.cat

Cultura

Regidor: Manel Serras Vila
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 8600 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
mserras@ajarbucies.cat


Educació i Ensenyament

Regidora: Jaume Salmeron
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic: jsalmeron@ajarbucies.cat

Festes

Regidora: Judit Prat Gelpí
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 860 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
jprat@ajarbucies.cat


Gent Gran

Regidor: Manel Serras Vila
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 8600 001 i 972 861 212
Correu electrònic:
mserras@ajarbucies.cat


Governació

Regidora: M. Àngels Soler
Adreça: Major, 2
Telèfon i fax: 972 86 00 01 i 972 86 12 12
Correu electrònic:
mspuigmacia@ajarbucies.cat

Cercador