EDUCACIÓ - 10/03/2020

Jornada de portes obertes a l'institut

A les 18 h a l'Institut Montsoriu

A les 18 h visita guiada al centre i a les 19 h xerrada informativa a càrrec de l’equip directiu.

Organitza: IES Montsoriu

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador