CULTURA - 21/07/2019

Concert de combos

A les 12 h al Cafè Jardí Torres

Els grups de combo de l'escola de música Mestre Lluís Torres d'Arbúcies i de l'escola Josep Carbó de Santa Coloma de Farners, oferiran un concert-vermut a la terrassa-jardí de Can Torres. Els alumnes ens faran gaudir d'una estona de bona música!

Organitza: Escola de Música

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador