CULTURA - 22/03/2019

Concert de combos de l'Escola de Música

A les 19.30 h a la Llar de Jubilats

L'Escola Municipal de música Mestre Lluís Torres oferirà un concert on participaran els dos combos de l'escola. Els alumnes ens faran gaudir d'una estona de bona música! Entrada gratuïta.

Organitza: Escola de Música Mestre Lluís Torres

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador