CULTURA - 25/11/2018

Concert de Santa Cecília

A les 18 h a la Llar de Jubilats

Concert de l’Orquestra Jove de la Selva.

Organitza: Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador