CULTURA - 07/01/2018

Els Pastorets de la Llar

A les 18 h a la Llar de Jubilats

Representació dels pastorets basats en l'obra de Folch i Torres.

Organitza: Associació de Jubilats i Pensionistes d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador