CULTURA - 07/10/2017

Jornades Europees de Patrimoni

D'11 a 14 h i 17 a 20 h al Museu Etnològic del Montseny

Amb motiu de la celebració del Dia Internacional dels Museus, el Museu Etnològic del Montseny ofereix l'entrada gratuïta a les 15 sales d'exposició permanent i a la projecció dels dos audiovisuals: Llegendes del Montseny i El Castell de Montsoriu.

Organitza: Museu Etnològic del Montseny, la Gabella.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador