CULTURA - 26/10/2017

L'hora del conte

A les 17.30 a la sala d'actes de la Llar de Jubilats

Tres històries d'animals, amb Clara Ribatallada.

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador