CULTURA - 17/10/2017

Club de lectura "L'africà"

A les 21 h a la Biblioteca Municipal

Club de lectura d'adults, comentarem "L'adricà", de J.M.G Le Clézio

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador