CULTURA - 20/10/2017

Arbúcies al món "Agnès Auledas"

A les 19 h a Can Delfí

Nova conferència del cicle Arbúcies al Món amb Agnès Auledas (enginyera estructural a Atkins Global). Joves aventurers, a l'estranger per plaer? Treballant internacionalment per plaer? Treballant internacionalment: entre Brístol i París.

Organitza: Arbúcies al Món - Col·labora: Ajuntament d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador