COOPERACIÓ - 15/09/2017

Cine a la Plaça de la Vila

A les 21 h a la Plaça de la Vila

Projecció d'un film relacionat amb l'economia col·lectiva i solidària

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador