CULTURA - 21/06/2017

Escola de música - Concert de final de curs

A les 19 h a la Llar de Jubilats

Concert de final de curs dels alumnes de la coral Clau de Sol, combo i grups instrumentals.

Organitza: Escola de Música Mestre Lluís Torres

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador