ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 29/04/2017

Dia Internacional de la dansa - Dansa el teu moment

D'11.30 a 13 h a determinar

Activitat gratuïta per a totes les persones (adultes) interessades en Moviment Contact Improvisació. Nivell obert (participants amb o sense experiència), facilitadora: Sara García - Guisado, treballadora per la dansa i les arts escèniques amb més de 20 anys com a docent, artista i creadora en les Arts del Moviment i altres derivats. Places limitades per ordre d'inscripció prèvia al 27 d'abril. WhatsApp o SMS: 616 70 48 34 - Per a més informació: mouenarts@gmail.com.

Organitza: MOUENARTS_Arbúcies: acció cultural i social per desenvolupament de les persones i el territori

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador