CULTURA - 07/04/2017

Conferència "Arbúcies al món"

A les 19 h a Can Delfí

El cicle de conferència Arbúcies al Món segueix aquest mes d'abril amb Neus Busquets, enginyera aeronàutica, amb la conferència Com s'arregla un avió?. Airbus, una visió diferent de l'aeronàutica.

Organitza: Arbúcies al Món

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador