Notícies


Atenció per WhatsApp i campanya als establiments comercials per fer front a la violència masclista en dies de confinament
IGUALTAT - 30/03/2020

Atenció per WhatsApp i campanya als establiments comercials per fer front a la violència masclista en dies de confinament

L’estat de confinament que estem vivint arran de la crisi sanitària que del nostre país, pot incrementar les situacions de violència masclista que es produeixen als domicilis particulars. És per aques ...


Oferta i petició d’ocupació per a la Residència – Casa de Repòs
SALUT - 30/03/2020

Oferta i petició d’ocupació per a la Residència – Casa de Repòs

Com és sabut, la conjuntura actual està generant moltes situacions d'extrema necessitat; especialment pel que fa a l'àmbit de la salut i, en el nostre cas, a les residències de gent gran.

...


L’Associació de Comerç d’Arbúcies inicia una campanya per evitar les compres per Internet
COMERÇ - 28/03/2020

L’Associació de Comerç d’Arbúcies inicia una campanya per evitar les compres per Internet

L’Associació de Comerç d’Arbúcies ha emès aquest comunicat:

Com ja sabeu, degut a la situació excepcional que estem vivint, molts dels nostres comerços s'han vist obligats a tancar les s ...


Ja està disponible l'àudio del ple ordinari de dilluns al web
POLÍTICA - 27/03/2020

Ja està disponible l'àudio del ple ordinari de dilluns al web

L'àudio del ple ordinari que es va celebrar dilluns 23 de març ja està disponible al web de l'Ajuntament a través d'aquest enllaç:


Prohibit utilitzar les fonts públiques
SALUT - 27/03/2020

Prohibit utilitzar les fonts públiques

Atès que són instal·lacions on pot haver contacte amb les mans o la boca, mentre duri aquesta crisi sanitària, queda prohibit l’ús de les fonts públiques.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats