Notícies


Xerrada de l’advocat de Carles Puigdemont, dimarts 13 a la Llar de Jubilats
POLÍTICA - 09/11/2018

Xerrada de l’advocat de Carles Puigdemont, dimarts 13 a la Llar de Jubilats

Jaume Alonso-Cuevillas, un dels advocats de l’equip jurídic del president Carles Puigdemont, oferirà una xerrada el dimarts 13 de novembre a 2/4 de 8 del vespre a la Llar de Jubilats. La conferència ...


L’Ajuntament d’Arbúcies aprova la remodelació del complex esportiu de Can Delfí
URBANISME - 07/11/2018

L’Ajuntament d’Arbúcies aprova la remodelació del complex esportiu de Can Delfí

El Ple de l’Ajuntament d’Arbúcies ha aprovat el projecte inicial de les obres del nou complex esportiu de la zona de Can Delfí. Unes obres que contemplen no només la construcció d’una piscina coberta, ...


Tradició, gastronomia, patrimoni i cultura a la Fira de Tardor i Festa del Flabiol
FIRES I FESTES - 02/11/2018

Tradició, gastronomia, patrimoni i cultura a la Fira de Tardor i Festa del Flabiol

Arbúcies acollirà el dissabte 3 i el diumenge 4 de novembre la Fira de Tardor i la 34a Festa del Flabiol. Un cap de setmana en què s’uneixen la tradició, la cultura, la gastronomia i el patrimoni en u ...


Publicació web visitarbucies.com
TURISME - 30/10/2018

Es publica la nova web de promoció turística visitarbucies.com

El nou portal web de promoció turística Visit Vall d’Arbúcies www.visitarbucies.com ja és una realitat i substitueix la informació turística q ...


Participa el Concurs de Receptes de la Biosfera que tindrà lloc en el marc de la Fira de Tardor i Festa del Flabiol
PROMOCIÓ ECONÒMICA - 25/10/2018

Participa el Concurs de Receptes de la Biosfera que tindrà lloc en el marc de la Fira de Tardor i Festa del Flabiol

El Concurs de Receptes de la Biosfera del Montseny és un concurs que pretén donar a conèixer les receptes tradicionals del Montseny. Hi pot participar qualsevol persona que resideixi dins del territor ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats