Notícies


Augmenta un 9,5% el salari de les treballadores del SAD de l’Ajuntament d’Arbúcies
ATENCIÓ A LES PERSONES - 09/12/2019

Augmenta un 9,5% el salari de les treballadores del SAD de l’Ajuntament d’Arbúcies

A partir de l’1 de gener de 2020, els treballadors i les treballadores del Servei d’Atenció Domiciliària de l’Ajuntament d’Arbúcies cobraran un 9,5 per cent més de sou per sobre del conveni d’aquest c ...


La Fira del Tió d’Arbúcies es consolida com una de les fires de Nadal de referència del territori
FESTES - 07/12/2019

La Fira del Tió d’Arbúcies es consolida com una de les fires de Nadal de referència del territori

Arribada a la seva sisena edició, Arbúcies ha sabut posicionar la Fira del Tió i fer-se un lloc entre la Fira de l’Avet d’Espinelves i el Mercat Medieval de Vic, fires que han esdevingut imprescindib ...


La Fira del Tió porta el Nadal a Arbúcies
FESTES - 05/12/2019

La Fira del Tió porta el Nadal a Arbúcies

El Nadal ja va traient el cap i, des de fa 6 anys, que a Arbúcies arriba de la mà de la Fira del Tió, que enguany se celebrarà el dissabte 7 i el diumenge 8 de desembre. Un cap de setmana ple d’activi ...


Arrenca una nova edició del Fotomontseny i el 2n Concurs Internacional de Fotografies de Reserves de la Biosfera
CULTURA - 28/11/2019

Arrenca una nova edició del Fotomontseny i el 2n Concurs Internacional de Fotografies de Reserves de la Biosfera

Aquest dissabte 30 de novembre arrenca el Fotomontseny 2019, organitzat per l’Ajuntament d’Arbúcies, el Museu Etnològic del Montseny i l’Agrupació Fotogràfica d’Arbúcies.

Les activitats ...


Arbúcies s’adhereix als actes de denúncia contra la violència masclista durant la jornada del 25N
IGUALTAT - 26/11/2019

Arbúcies s’adhereix als actes de denúncia contra la violència masclista durant la jornada del 25N

Com a molts d’altres municipis arreu de Catalunya, a Arbúcies es van organitzar diferents actes per commemorar el 25N, Dia internacional per a l’eliminació de la violència envers les dones, de la mà d ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats