Notícies


Canvi d'horari de la deixalleria municipal
SALUT - 22/03/2020

Canvi d'horari de la deixalleria municipal

A causa de la greu crisi del coronavirus que estem vivint, s'ha modificat l'horari de la deixalleria per tal de garantir la salut de les persones que hi treballen, així com per ajudar a respectar el c ...


Fart de Netflix, vídeotrucades amb els amics i de fer ioga a casa? Participa al Concurs de Poesia Ametista
CULTURA - 22/03/2020

Fart de Netflix, vídeotrucades amb els amics i de fer ioga a casa? Participa al Concurs de Poesia Ametista

Després d’una setmana de confinament a casa ja estàs cansat de vídeotrucades, Instagram live i Netflix? Vols treure la teva part més creativa? Doncs des de la Regidoria de Cultura de l’Ajuntament et p ...


El Museu Etnològic del Montseny posa en marxa la iniciativa #instantsdesdecasa
CULTURA - 21/03/2020

El Museu Etnològic del Montseny posa en marxa la iniciativa #instantsdesdecasa

El Museu Etnològic del Montseny ha posat en marxa l’exposició virtual Instants des de casa amb l’objectiu de compartir imatges d’aquest moment d’excepció que estem vivint.

Per a a ...


Suspès el mercat setmanal fins a nou avís
SALUT - 21/03/2020

Suspès el mercat setmanal fins a nou avís

El mercat setmanal que se celebra cada diumenge ha quedat suspès a causa de la greu crisi sanitària que estem vivint.

Aquest servei es veurà alterat fins a nou avís.

Discul ...


El govern posa en marxa un "certificat d'autoresponsabilitat" per als desplaçaments
SALUT - 21/03/2020

El govern posa en marxa un "certificat d'autoresponsabilitat" per als desplaçaments

Segons han explicat des del canal de notícies 324, el govern ha posat en marxa un document que permetrà als ciutadans desplaçar-se durant l'estat d'alarma. Ho va anunciat el conseller d'Interior, Miqu ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats