Notícies


L’Oficina Jove de la Selva organitza a Arbúcies la Trobada de joves “Cul Inquiet”
JOVENTUT - 22/06/2018

L’Oficina Jove de la Selva organitza a Arbúcies la Trobada de joves Cul Inquiet

L’Oficina Jove de la Selva ha obert el període d’inscripcions per participar a la trobada cultural de joves de la comarca Cul Inquiet, adreçada a nois i noies a partir dels 16 anys, i que es re ...


Nous uniformes de la Policia Local d’Arbúcies
GOVERNACIÓ - 21/06/2018

Nous uniformes de la Policia Local d’Arbúcies

La Policia Local llueix un nou uniforme. Aquest canvi és per l’obligatorietat dels cossos de seguretat de Catalunya a vestir tots amb el mateix uniforme (Policia Local, Mossos d’Esquadra i Guàrdia Ur ...


Acaba la quarta legislatura del Ple dels Infants
PARTICIPACIÓ CIUTADANA - 14/06/2018

Acaba la quarta legislatura del Ple dels Infants

El Ple dels Infants ha celebrat l’últim ple de legislatura 2017-2018. Una sessió en què l’alcaldessa, Judith Gràcia, i el tinent d’alcalde, Jofre Llorens han fet un emotiu discurs de comiat de part de ...


El 17 de juny torna el Combat d’Arbúcies
CULTURA - 11/06/2018

El 17 de juny torna el Combat d’Arbúcies

El proper diumenge 17 de juny farem de nou les recreacions del Combat d’Arbúcies, en un principi previstes pel 8 d’abril i que la pluja ens va fer ajornar. Uns fets que van succeir el 13 de gener de 1 ...


S’instal·la una gran carpa a Can Cassó per celebrar-hi les festes de l’estiu
OBRES - 08/06/2018

S’instal·la una gran carpa a Can Cassó per celebrar-hi les festes de l’estiu

Aquest cap de setmana s’estrenarà la nova coberta i la carpa gegant que s’ha llogat per tal de poder-hi celebrar els diferents actes que organitzen les entitats i l’Ajuntament ara que arriba el final ...

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats