MEDI AMBIENT - 26/03/2020

Presentació de la ILP per protegir el Montseny

A les 20 h a Can Son

Presentació de la Iniciativa Legislativa Popular per protegir el Montseny

Xerrada sobre els valors del Montseny i la necessitat de protegir-lo per Llei després de l'anul·lació del Pla Especial de Protecció. Presentació de la proposta de Llei. Recollida de signatures en el marc del procés d'Iniciativa Legislativa Popular ILP.

Organitza: Grup arbucienc de suport a la ILP de protecció del Montseny

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2425262728291
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador