POLÍTICA - 01/10/2019

Concentració

A les 19.30 h a l'Escola Dr. Carulla

Segon aniversari de l’1 d’octubre. A les 19.30 h concentració a l’Escola Dr. Carulla i a les 20 h concentració a la plaça de la Vila.

Organitza: Assemblea de la concentració dels dimarts amb el suport de l’ANC.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador