CULTURA - 19/06/2020

Concert Final de Curs Escola de Música Municipal

A les 19 h al Teatre de les Naus Ayats

Organitza: Escola de Música Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador