CULTURA - 28/11/2019

Hora del conte "El llibre màgic de les fades d'en Bum"

A les 17.30 h a la sala d'actes de la llar de jubilats

L'hora del conte.

La companyia "Els Homenots" ens explicarà noves històries d'en Bum

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador