EDUCACIÓ - 07/06/2019

Festa fi de curs Escola Vedruna

A les 19 h a l'Escola Vedruna

Festival de l’Escola Vedruna. I, a les 21 h, sopar de final de curs. (Consulteu programes a part).

Organitza: Escola Vedruna

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador