ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 07/05/2019

Arriba la 40a edició de la Marxa de la Primavera

La cursa se celebrarà aquest diumenge 12 de maig a les 8 del matí

El diumenge 12 de maig tindrà lloc la Marxa de la Primavera. Un any molt especial perquè enguany se celebra la 40a edició.

40 anys de Marxa de la Primavera que han estat possibles gràcies a tots els voluntaris que l’han fet realitat any rere any. 40 anys en què sempre s’han buscat nous recorreguts per fer gaudir de l’entorn als participants. Per això, aquest any els 16 quilòmetres que tindrà la marxa es desenvoluparan pels diferents recs del municipi.

Les inscripcions es podran fer el mateix dia a partir de les 7 del matí a la zona esportiva de Can Pons. El preu és de 8 euros i presentant el Carnet d’Activitat Física el preu és de 6 euros. I, a les 8, sortida de tots els participants. A l’arribada, esmorzar i un obsequi per a tots els participants.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador