CULTURA - 19/05/2019

Teatre "Idiota"

A les 18 h al Teatre del Centre Parroquial

Representació de l'obra de teatre "Idiota" a càrrec del grup de Teatre de Sant Hilari i dirigida per Jaume Fàbregas

Organitza: Teatre Centre d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador