FESTES - 01/03/2019

Rua de Carnaval i nit musical

A partir de les 22 h al carrer Camprodon i poliesportiu de Can Delfí

Concentració de comparses a partir de les 21 h al passeig de Palacagüina i sortida de la rua a les 22 h pel carrer Camprodon fins al poliesportiu de Can Delfí. Tot seguit, presentació de les comparses i entrega de premis. Per a tots els públics. A partir de les 1.30 h nit musical amb l’actuació de Savage Dj’s i Free Kiss i III Concurs de disfresses. Entrada gratuïta. Aforament limitat. Els menors de 16 anys hauran d’anar acompanyats d’un adult.

Organitza: Ajuntament d’Arbúcies Associació de Festes Joves

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador