POLÍTICA - 10/02/2019

Campanya d'inscripcions al Consell de la República

De 10 a 14 h a la plaça de la Vila

Si vols informació o ajuda a inscriure't, vine i t'ajudarem. Pots provar-ho a l'adreça https://consell.republica.cat.

Organitza: ANC - Arbúcies amb la col·laboració de la XEDA, la TFPS i l'Ajuntament d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador