POLÍTICA - 12/01/2019

Cinefòrum

A els 18 h a la sala polivalent de l'Institut Montsoriu

Dins la campanya Arbúcies Batega, la CUP Arbúcies presenta el tercer cinefòrum, aquest cop centrat en l’ecologisme. Passarem el documental This Change everithing i posterior debat amb Marc Cerdà (ambientòleg i professor de la Universitat de Barcelona).

Organitza: CUP arbúcies Col·labora: Institut Montsoriu

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador