CULTURA - 19/12/2018

Pompeu Fabra, L'Homenot

A les 19.30 h a Can Cornet, 1r pis

Lectura dramatitzada de fragments de L’homenot que Josep Pla va dedicar a Pompeu Fabra, a càrrec de la companyia Gespa Teatre. Acte de commemoració de l’Any Pompeu Fabra.

Organitza: Oficina de Català d’Arbúcies (CPNL) Col·labora: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador