ESPORTS - 02/12/2018

Torneig Futbol-7 Escoletes per la Marató de TV3

Durant tot el matí al camp de futbol

Torneig per a recaptar fons per la Marató 2018 de TV3, que aquest any tracta sobre la lluita contra el càncer.

Més informació a la web de l'EFA

Organitza: Escola de Futbol Arbucienca

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador