CULTURA - 21/07/2019

Notes d'aigua

A les 19 h al Prat Rodó

El concert d’aquest diumenge anirà a càrrec de la coral a cappella Dos x quatre. Una agrupació amb un repertori molt variat de música aniga, gospel, swing i folklore popular. Algunes d’aquestes peces han estat harmonitzades pel grup, com ara els poemes d’Isabel Foó, nadales, música de pel·lícules...

Organitza: Regidoria de Cultura

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador