CULTURA - 10/03/2019

Arbsons

A les 18 h a la Llar de Jubilats

El conte Mare Terra, de la companyia el Príncep Totilau, serà el tercer espectacle del cicle de música Arbsons. Des de l’escenari, i combinant actors i titelles, la Clara Dalmau i en Jordi Hervàs aniran desgranant els orígens de la terra, la vida i l’evolució del nostre planeta. Tot explicat d’una manera molt didàctica al seu fill encara al bressol.
Venda d’entrades enumerades a La Gabella. Entrada general: 5 euros; nens de 3 a 12 anys: 3 euros i alumnes de l’Escola de Música: 2 euros.

Organitza: Regidoria de Cultura de l’Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador