CULTURA - 23/11/2018

Presentació llibre

A les 19.30 h al Museu Etnològic del Montseny

Presentació del llibre Ensenya’m la llengua, d’Antoni Beltran. L’acte comptarà amb la presència del mateix autor i del Dr. Xavier Burcet.

Organitza: Museu Etnològic del Montseny

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador