SALUT - 22/11/2018

Xerrada sobre el càncer

A les 18 h a la Llar de Jubilats

En el marc de la Marató de TV3, que enguany es dedica al càncer, s’organitza aquesta xerrada col·loqui.

Organitza: Associació de Jubilats i Pensionistes

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador