CULTURA - 29/11/2018

L'abric: contes per a nens i nenes amb La Senyoreta

A les 17.30 h a la Sala d'actes de la Llar de jubilats

La Senyoreta ens vindrà a explicar contes pels més menuts de la casa

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador