POLÍTICA - 02/10/2018

Lipdub per la República (vídeo)

Resultat final del lipdub que es va gravar el dissabte 29 de setembre que va comptar amb més de 350 persones i amb la participació de diferents entitats del municipi. Aquesta acció es va emmarcar dins els actes de commemoració del primer aniversari de l'1 d'octubre de 2017.


Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador