ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 14/10/2018

44è Aniversari de la Penya Barcelonista

A partir de les 13 h al poliesportiu de Can Delfí

A les 13 h recepció a la Penya Barcelonista. Dinar de germanor a les 14 h que comptarà amb les autoritats locals, directius del FC Barcelona i el porter de futbol sala, Dídac Plana, d'arrels arbucienques.
Preu per als socis: 22 euros. Per per als no socis: 25 euros. Per a més informació i venda de tiquets, podeu trucar a la penya al telèfon 972 162 086.

Organitza: Penya Barcelonista

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador