CULTURA - 23/10/2018

Club de lectura: "Mare de llet i mel" de Najat El Hachmi

A les 21 h a la Biblioteca Municipal d'Arbúcies

Comentarem aquest llibre de Najat El Hachmi. Una història d'adaptació a un nou país vist des del punt de vista d'una dona marroquina i el canvi que suposa en els diversos membres de la família i les diferents generacions.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador