MEDI AMBIENT - 23/10/2018

Xerrada "Energia neta de franc", de col·lectiu solar

A les 19.30 h a la sala de baix de la Llar de Jubilats

Xerrada del col·lectiu solar, un projecte sense ànim de lucre, creat per implantar l´energia solar escala local i subministrar energia gratuïta per totes les llars i petites empreses. Ho fem mitjançant una compra col·lectiva de 300 Kids. Comprant junts, el cost de la instal·lació es tan baix que l'estalvi de la factura energètica compensa el cost mensual de la instal·lació, arribant a un cost 0 € per tots els participants.

Obert a tothom

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador