ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 22/09/2018

8è Open Tennis Taula

A partir de les 9 h al poliesportiu de Can Delfí

Matí: Categories benjamí, aleví i infantil. Tarda: Categoria sènior. Inscripcions: cttarbucies@hotmail.com fins al 20 de setembre.

Organitza: Club tennis taula d’Arbúcies Col·labora: Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana272829303112
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador