POLÍTICA - 09/09/2018

Xerrada

A les 12 h a la Llar de Jubilats

Xerrada a càrrec d'Edurne Goikoetxea, membre de la plataforma Altsasu Gurasoak, en defensa dels joves d'aquesta població navarresa empresonats des de fa dos anys.

Organitza: XEDA (Xarxa d'Entitats d'Arbúcies) - Col·labora: Ajuntament d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador