CULTURA - 10/11/2018

Trobada VW clàssics al pícnic el Pol

A partir de les 9 h al Pícnic El Pol

Els participants vinguts de tota Catalunya però també d’arreu de l’Estat Espanyol, França o Andorra exposaran els seus models VW clàssics. Durant tot el matí hi haurà castanyada, “mercadillo” de peces VW i a les 13 h premis als millors cotxes amb el ja tradicional top10 VW. Els participants podran gaudir de les instal·lacions del Pol i passar el dia tot fent una BBQ VW (Barbecue Volkswagen).

Organitza: Associació de clàssics VW VAG74 Col·labora: CMG i Ajuntament d’Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador