IGUALTAT - 20/07/2018

Trobada cinèfila

A les 21 h a al local de la Penya Barcelonista d'Arbúcies

Debat de gènere sobre mitjans audiovisuals

Organitza: Dones de cercle

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador