ACTIVITAT FÍSICA I ESPORTS - 25/05/2018

Taller de moviment en família

De 19 a 20 h a l'Espai Green

"Dansem el joc" (a partir de 2 anys més 1 adult).

Organitza: Associació Mouenarts Moviment Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador