Ajuntament d'Arbucies
CULTURA - 19/05/2018

Dia Internacional dels Museus

D'11 a 14 h i de 16.30 a 19 h al Museu Etnològic del Montseny

Jornada de portes obertes al Museu Etnològic del Montseny.

Organitza: Museu Etnològic del Montseny

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador