POLÍTICA - 19/04/2018

Ple Municipal ordinari

A les 20.30 h a la Sala de Plens de l'Ajuntament d'Arbúcies

Ordre del dia:

1. Donar compte al Ple de la liquidació del Pressupost, exercici 2017.

2. Aprovació inicial de l'ordenança reguladora de la intervenció administrativa en els actes d'edificació i ús del sòl al municipi d'Arbúcies

3. Aprovació provisional de la modificació de diverses ordenances municipals

4. Aprovació projecte bàsic Reforma i Ampliació de l'Hotel d'Entitats, per a convertir-lo en Llar municipal de Jubilats.

5. Ratificació i aprovació acord de la Junta de Govern Local del 29 de març de 2018: Aprovació festes locals per a l'any 2019

6. Proposicions i preguntes

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador