CULTURA - 06/04/2018

L'escriptor convidat: M. Carme Roca

A les 20.30 a la Biblioteca Municipal

Vindrà l'autora a parlar del seu llibre "El monestir proscrit". Enguany fa 1000 anys que les monges de St. Joan de les Abadesses foren expulsades del monestir.

Organitza: Biblioteca Municipal

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador