GENT GRAN - 14/07/2018

Festa de la Gent Gran

A partir de les 11 h a la Capella de la Pietat

Celebració de la Festa de la Gent Gran amb missa a les 11 h a la capella i acte social i dinar a Can Cassó. Durant la celebració es retrà homenatge a totes aquelles persones de 85 anys.

Organitza: Associació de Jubilats i Pensionistes d'Arbúcies

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2526272829301
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana303112345
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador