GENT GRAN - 16/03/2018

Assemblea general de socis

A les 16.30 h a la Llar de Jubilats

L'associació de Jubilats i Pensionistes d'Arbúcies convoca l'assemblea general de socis.

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana262728293012
Fletxa setmana3456789
Fletxa setmana10111213141516
Fletxa setmana17181920212223
Fletxa setmana24252627282930
Fletxa setmana31123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador