IGUALTAT - 10/03/2018

Sopar del Dia de la Dona

A les 21 h al poliesportiu de Can Delfí

Amb el grup d'animació Let's show dance. Per a més informació i apuntar-vos, us podeu dirigir a La Gabella.

Organitza: ADA (Associació de Dones d'Arbúcies)

Agenda

Calendari
  Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Fletxa setmana2627282930311
Fletxa setmana2345678
Fletxa setmana9101112131415
Fletxa setmana16171819202122
Fletxa setmana23242526272829
Fletxa setmana30123456
Calendari Municipal d'Activitats

Cercador